Pishrojanebi Online Shopping Assistant Pishrojanebi Online Shopping Assistant Pishrojanebi Winter Super Sale Pishrojanebi Android Application

اخبار روز


مرورگر اج 93 مایکروسافت با تغییرات رونمایی شد

مایکروسافت از عرضه نسخه پایدار اج ۹۳ خبر داد. این نسخه با بهینه‌سازی‌هایی در بخش گروه‌بندی زبانه‌ها، مخفی‌سازی نوار عنوان در حالت نمایش عمودی زبانه‌ها، ورود آسان به حالت تصویر در تصویر (PiP) و چندین تغییر کوچک دیگر همراه است.

اجباری شدن ثبت تاریخ تولد هنگام ثبت نام در اینستاگرام

اینستاگرام در اقدام جدیدی طی چند هفته آینده از همه کاربران می‌خواهد تاریخ تولد خود را به این شرکت اعلام کنند. این تصمیم ظاهرا برای محافظت از کاربران جوان‌تری گرفته شده که از این پلتفرم استفاده می‌کنند.

پهپاد «مویک مینی SE» با قیمت ۲۹۹ دلار عرضه شد

در ماه ژوئن اخباری مبنی بر تصمیم شرکت DJI برای عرضه پهپادی ارزان و مقرون به‌صرفه با قیمت ۲۹۹ دلار منتشر شد.محصولی تحت عنوان مویک مینی SE که نسخه اصلاح شده‌ای از مدل مویک مینی ۳۹۹ دلاری و یا مویک مینی ۲ با قیمت ۴۴۹ دلاری محسوب می‌شود. حال سوال اینجاست که این محصول چه تفاوت و یا شباهت‌هایی با مدل‌های قبلی این شرکت دارد و دلیل این اختلاف قیمت در چیست.

نشت اطلاعات کلاب هاوس: ۳.۸ میلیارد شماره تلفن در دارک‌نت به فروش گذاشته شد

کلاب هاوس در ماه‌های گذشته محبوبیت چشمگیری میان کاربران داشته و اخیرا هم دیگر نیازی به دعوتنامه ندارد. اما حالا یک محقق امنیتی اعلام کرده که دیتابیس کامل شماره تلفن‌های کلاب هاوس هک شده و ۳.۸ میلیارد شماره در دارک‌نت به فروش می‌رسد.

ابعاد ناچ نمایشگر آیفون ۱۳ افشا شد: ۲۵ درصد کوچکتر از نسل قبل

هرچه به معرفی گوشی‌های سری آیفون ۱۳ نزدیکتر می‌شویم، اطلاعات بیشتری از آن‌ها منتشر می‌شود. اگرچه مدت‌هاست شاهد انتشار گزارش‌هایی درباره کاهش ابعاد ناچ نمایشگر آیفون ۱۳ هستیم، اما حالا ابعاد دقیق آن به اینترنت راه پیدا کرده است.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها