Pishrojanebi Online Shopping Assistant Pishrojanebi Online Shopping Assistant Pishrojanebi Winter Super Sale Pishrojanebi Android Application

پرسش‌های متداول

نحوه ارسال کالا چگونه است؟

سفارشات 2 میلیون تومان به بالا شامل ارسال رایگان میباشند.
1- ارسال کالا از طریق پست پیشتاز و هزینه ارسال کالاهای سایز کوچک مبلغ 25000 تومان میباشد.
2- ارسال توسط تیپاکس که هزینه بصورت پَسکرایه است و هزینه برعهده مشتری میباشد.
3- ارسال از طریق پیک موتوری برای مشتریان شهر تهران انجام می پذیرد و هزینه ارسال آن بر عهده مشتری میباشد.

هزینه های ارسال تماما برعهده مشتری میباشد.

آیا خرید حضوری برای مشتریان ممکن است؟
امکان سفارش و خرید کالا از طریق وبسایت، تماس تلفنی، اینستاگرام و مراجعه حضوری به دفتر مرکزی پیشرو جانبی برای مشتریان محترم امکان پذیر میباشد.

در چه ساعاتی میتوانم سفارش خود را ثبت کنم؟
سفارش کالا در تمامی روزهای سال به صورت 24 ساعته امکان پذیر است.

 چه اطمینانی برای خرید از فروشگاه آنلاین پیشروجانبی وجود دارد؟
فروشگاه پیشروجانبی دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت است. همچنین پیشروجانبی با چندین سال سابقه همواره در دسترس مشتریان و پاسخگوی سوالات و مشکلات آنها خواهد بود.

آیا کالاهای موجود در پیشروجانبی گارانتی دارند؟
تمامی محصولات پیشرو جانبی مشمول مهلت تست 14 روزه کالا تحت شرایط معین خواهند شد.

چه محصولاتی را میتوانم سفارش دهم؟
تمامی محصولاتی که در سایت با عنوان موجود نمایش داده شده و برای آنها قیمت تعیین شده است.

قیمت محصولات در پیشروجانبی در مقایسه با سایر فروشگاه ها چگونه است؟
فروشگاه پیشروجانبی همواره سعی در ارائه محصولات با مناسب ترین قیمت دارد. قیمت محصولات در این فروشگاه بسیار رقابتی و در مقایسه با سایر فروشگاه ها بسیار مناسب است. ضمن اینکه گاهی برخی از محصولات در شرایط ویژه به فروش میرسند که قیمت آنها بسیار پایین تر از قیمت بازار است.

سفارش مورد نظر چه زمانی به دست من میرسد؟
سفارش های ثبت شده برای شهرستان، تا ساعت 12 ظهر در همان روز ارسال میشود. بسته به فاصله شهر از تهران حدود 24 تا 48 ساعت از زمان ارسال، کالا به دست مشتری میرسد. سفارش های ثبت شده برای شهر تهران نیز تا ساعت 15 در همان روز ارسال و به دست مشتری خواهد رسید.

آیا میتوانم چند محصول را به صورت همزمان سفارش دهم؟
بله، شما میتوانید از یک محصول به تعداد زیاد و یا چند محصول مختلف را به صورت همزمان سفارش دهید.

پس از ثبت سفارش، مبلغ مورد نظر را چگونه پرداخت کنم؟
پرداخت هزینه سفارش به چندین روش ممکن است : 1 -پس از ثبت سفارش به درگاه بانکی متصل شده و از طریق شماره کارت بانکی و رمز عبور مبلغ سفارش پرداخت خواهد شد. 2 -در شهر تهران نیز میتوان پس از تحویل کالا پرداخت را هم بصورت نقدی انجام داد و هم میتوان از طریق POS سیاری که همراه با پیک موتوری معتمد فروشگاه ارسالی میشود، کارت کشید و پرداخت را انجام داد. لازم به ذکر است روش سوم فقط در داخل شهر تهران ممکن بوده و فعلا در سایر شهرها مقدور نیست. 3 -از طریق خرید تلفنی نیز میتوان پرداخت انجام داد، یعنی پس از اینکه از طریق تلفن روند خرید شد، سفارش از طریق پست و یا پیک موتوری ارسال خواهد شد.

آیا پس از ثبت قیمت نهایی که در سایت قید شده، باید هزینه دیگری پرداخت کنم؟
بدیهی است که مشتری فقط هزینه کالا و هزینه ارسال آن را میپردازد و در پیشروجانبی هزینه‌های اضافه مانند مالیات بر ارزش افزوده، عوارض و... به مشتری تحمیل نمیشود. لازم به ذکر است در جهت تکریم مشتریان اعم از مشتریان ساکن تهران یا سایر شهرها، هزینه‌های ارسال کاملا برابر است و همچنین در صورت خرید عمده(همکار) و به هر تعداد کالا پرداخت هزینه ارسال تماما بر عهده خریدار(همکار) میباشد.

چطور از وضعیت سفارش مطلع شوم؟
پس از تکمیل سفارش و تایید همکاران بخش فروش بابت ارسال، سفارش در نوبت ارسال خواهد رفت.
سفارشات تهران در 2 نوبت ارسال خواهند شد: سفارشاتی که از 5 بعدازظهر تا 11 صبح روز کاری ثبت شوند، بین 2 تا 5 بعد از ظهر همانروز تحویل مشتری تهرانی خواهند شد. سفارشاتی که تا قبل از ساعت 3 بعد از ظهر نیز ثبت شوند بین ساعت 5 تا 7 بعداز ظهر همانروز تحویل در تهران خواهند داشت.
ارسال برای سایر شهرها نیز روزانه 1 بار از طریق پست انجام میشود. سفارشاتی که تا قبل از ساعت 11 صبح ثبت شوند، در همانروز با پست ارسال میشود. سفارشاتی که در بعد از ساعت 11 صبح و یا در ایام تعطیلی فروشگاه ثبت شوند، به اولین روز کاری موکول شده تا پس از هماهنگی ارسال شود. پس از اینکه سفارش مشتری ارسال شد، با مراجه به صفحه "پیگیری سفارش" و وارد کردن "کد خرید" میتوان به کد رهگیری مرسوله پستی که در بخش "وضعیت سبد" اضافه شده، دسترسی داشت.
با وارد کردن کد رهگیری در سایت پست، میتوان شرایط دریافت کالا در شهر خود پیگیری کرد.

در صورت تکمیل، تغییر یا انصراف سفارش، باید چه مراحلی طی شود؟
برای تکمیل، تغییر یا انصراف سفارش تا قبل از رفتن سفارش در نوبت ارسال میتوان با همکاران بخش پشتیبانی به شماره 09029200200 - 02166763588 تماس گرفته تا سفارش اصلاح شود. اما پس از اینکه سفارش ارسال شد (در مرحله ارسال یا پس از تحویل کالا) لطفا با بخش پشتیبانی فروشگاه هماهنگ شود. در صورت انصراف به دلیل وجود ایراد یا مغایرت، تمامی مبلغ پرداختی بازگشت داده خواهد شد. در غیر این صورت (انصراف از خرید به دلیل غیر فنی) فقط هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود و هزینه پرداختی کالا به صورت کامل عودت خواهد شد.

نحوه دریافت اطلاعات دقیق و کامل تر چگونه است؟
پیشروجانبی سعی دارد تا هر آنچه مشتری در مورد خرید کالای مورد نظر نیاز دارد به صفحه اطلاعات آن محصول در سایت منتقل کند. اما ممکن است سوالات بسیار جزئی به ذهن مصرف کننده خطور کند. برای این موضوع هم میتوان در بخش نظرات سوال مرتبط را پرسید که در اسرع وقت جواب داده خواهد شد، هم میتوان از شبکه پشتیبانی سایت و یا شماره 0902900200 استفاده کرد.
خواهشمند است بدلیل سوالات متنوع و بسیار زیاد مشتریان، از سوالاتی که جوابشان در متن توضیحات کالا آمده و یا سوالات بی ربط و یا سوالاتی که در بخش نظرات جواب داده شده، پرهیز کنید.

زمان موجود شدن کالاهای ناموجود، چه زمانی است؟
فروشگاه پیشروجانبی با داشتن طیف وسیعی از محصولات، خود را مستلزم میداند که تا حدالمکان موجودی های سایت را افزایش دهد. اما به مرور زمان کالا ها بدلیل عدم تولید یا عدم صرفه اقتصادی موجود نخواهند شد. از همین رو نمیتوان زمان دقیقی را برای موجود شدن کالایی که در سایت ناموجود هستند، اعلام کرد. در این شرایط لطفاً از طریق همان صفحه پیگیر باشید و یا از قسمت "به من اطلاع بده" فرم را تکمیل کنید تا در صورت موجود شدن برای شما ایمیل و پیامک ارسال شود. گرچه در اولین فرصتی که کالای درخواستی موجود شود، در سایت قیمت گذاری خواهد شد و امکان خرید فراهم میشود.

در صورت کسر وجه از حساب و تایید نشدن سفارش چه کنم؟
در این شرایط ابتدا باید مطمئن شد مبلغ از حساب کسر شده که این موضوع با دریافت تراکنش های بانکی و یا دریافت SMS پرداخت از طرف بانک مشخص میشود. اگر مبلغ در حساب بانک طرف قرارداد باقی بماند، بین 2-3 ساعت تا نهایتا 72 ساعت بعد مبلغ بازگشت داده میشود. اما اگر پس از ثبت سفارش یا پرداخت، SMS تایید برای شما ارسال نشد یا در اولین فرصت در روز کاری با شما تماس گرفته نشد، میتوان با همکاران بخش پشتیبانی موضوع را هماهنگ کرده تا پس از تایید مبلغ دریافت شماره کارت مشتری، مبلغ عودت داده شود.

تفاوت گارانتی ها در چیست و چطور باید از آنها استفاده کرد؟
هر محصولی که از پیشروجانبی تهیه میکنید، شامل 15 روز مهلت تست است. بدیهی است وقتی مشتری از این ضمانت (که از زمان دریافت کالا شروع میشود) استفاده میکند، ابتدا مشکل، ایراد یا سوالی که درباره کالا دارند را به بخش پشتیبانی منتقل میکنند. در صورتیکه مشکل قابل حل شدن نبود و امکان رفع مشکل از طریق پشتیبانی نبود، کالا همچنان از ضمانت 15 روزه بهره میبرد و میتوان آنرا به دفتر فروشگاه مرجوع کرد تا مشکل حل شود.

هزینه های ارسال چطور محاسبه میشود؟
از آنجایی که پیشروجانبی خود را ملزم به رعایت حقوق مصرف کنندگان می داند و همچنین مالیات و ارزش افزوده ای از مشتریان دریافت نمی گردد، بنابراین تنها هزینه ای که مشتریان بجز هزینه کالا پرداخت میکنند فقط هزینه ارسال کالا میباشد که به صورت عادلانه و منصفانه میباشد.

قابل ذکر است هزینه ارسال برای سفارشات یک میلیون تومان به بالا رایگان میباشد.
- ارسال پیک: ارسال سفارشات در تهران بصورت پیک موتوری بوده و هزینه ارسال برعهده مشتری میباشد.

- ارسال پست: ارسال پستی کالاها از این روش مبلغ 25000* تومان هزینه ارسال پست برای شهرستانها اضافه میشود.
*با توجه به افزایش قیمت هزینه ارسال توسط شرکت پست، هزینه ارسال از روش پست افزایش یافته است.

- ارسال توسط تیپاکس یا سایر روش ها: در این روش تمام هزینه ارسال برعهده مشتری میباشد.

شرایط همکاری با فروشگاه چگونه است؟
پیشروجانبی فعلا هیچ شعبه یا نمایندگی در سایر شهرها ندارد و دفتر اصلی آن نیز در شهر تهران است. در شرایط فعلی پیشروجانبی نیاز به ایجاد نمایندگی یا فعال کردن شعبه در سایر نقاط ندارد. در صورت نیاز، اطلاع رسانی خواهد شد.

سوالات در چه زمانی پاسخ داده میشود؟
سوالات در اولین فرصت داده جواب خواهد شد، مگر اینکه جواب سوال به زمان موجود شدن کالا بستگی داشته باشد تا بتوان طبق موجودی جواب درست را اعلام کرد. تحت این شرایط سوالاتی که جوابشان در متن و توضیحات داده شده و یا در سوالات قبلی پاسخ داده شده، دیرتر جواب داده خواهند شد.